2019 m. rugpjūčio 15 d., ketvirtadienis

AŠ GALIU JUMS PARAŠYTI, KADA AŠ RAŠAU

Nes rašau nedažnai ir dažnai net mano draugai pamiršta, jog reikia patikrinti, ar aš iš viso dar čia rašau. Paskutinį pusmetį mokiausi, o dabar pradėjau rašyti knygą, tačiau turiu dalykų, kuriais noriu pasidalinti. Apie paskutinę dieną mokykloje, keliones, būsimą gap year'ą ir kitokius pyragus.
Tad jei vis dar skaitot - parašykit man savo el. paštus ir aš jums atsiųsiu laiškutį, jog parašiau. Galit juos palikti komentaruose, o jei nenorit, jog kiti žinotų, jog skaitote tokius dalykus, galit parašyti man į facebook'ą (Simona Aleksandravičiūtė).
BET. Jei jus domina būtent mano laisvi metai nuo akademinio mokymosi ir net nebūtinai todėl, jog jie MANO, instagrame yra paskyra @simonadarogapa ir aš joje rašysiu apie tai, ką patirsiu gyvendama Paryžiuje.

Ačiū ir o revurar

2 komentarai:

Anonymous rašė...

Daugelis žmonių išgyvena skaudulius savo santykiuose, sunku atsisakyti tikros meilės, kartais mes apsimetame, kad mums viskas gerai, bet mums ne taip, kovodami, kad gautume tą, kurį mylime, taip pat stengiamės susigrąžinti savo džiaugsmą ir laimę. Gydytojas Egwali yra čia, kad padėtų sulaužytoms širdims, nes jis sugeba ir gali susigrąžinti jūsų EX mylėtojus, partnerius, žmoną ir vyrą savo galingais meilės kerais, nes esu gyvas liudininkas. Greitai susisiekite su juo per „WhatsApp“ numerį +2348122948392 arba atsiųskite jam el. Laišką per /dregwalispellbinder@gmail.com

Anonymous rašė...

Sveiki visi, ar jūs laukiate skyrybų ir norite susitarti ne teisme, ar norite, kad jūsų sutuoktinis grįžtų namo. Dr Egwali burtai iš tikrųjų yra teisingi ir patikimiausi iš jų, jis įspūdingas ir be streso, niekada netikėjo tokiais dalykais, kol man labai trūko tada jis pakeitė mano suvokimą, mano sutuoktinis grįžo namo po skyrybų, įvykusių per metus, dabar mes visiškai kartu gyvename gražiai, nes viena šeima padidino mūsų finansinį gyvenimą. Mes abu buvome paaukštinti skirtingose ​​darbo vietose. dabar daug ramybės mūsų namuose. Aš labai dėkingas dr. Egwali už jūsų įsikišimą tikrai padėjo, maniau, kad viskas baigėsi, bet jūs tai padarėte, kai dingo visa viltis. Jei esate ten ir jums reikia patikimo burtų daktaro, tada nebeieškokite dr. Egwali, kuris jums toks teisingas.
Čia yra jo kontaktai „WhatsApp“ +2348122948392
El. dregwalispellbinder@gmail.com